Najnowsze informacje, dane i przecieki na temat nowego iPhone 8

Wielkimi krokami zbliża się premiera długo oczekiwanego nowego iPhona 8, który będzie idealnym prezentem na 10 rocznicę wydania pierwszego telefonu z jabłuszkiem. Co wiemy na jego temat?

Data premiery iPhone’a 8 ma się pojawić prawdopodobnie dopiero w przyszłym miesiącu, lecz już teraz wiemy, że podobno ma mieć przydymiony złoty kolor. IPhone 8 to smartfon, który będzie wydany w dziesiątą rocznicę Apple, który będzie zwieńczeniem  pięknej dekady ukoronowanej radykalnymi zmianami.

I całe szczęście, ponieważ od trzech lat niewiele zmienia się w iPhonach i wszyscy niecierpliwie czekamy na coś więcej niż drobne ulepszenia. Tim Cook wkrótce ma nam zaprezentować zupełnie nowy telefon, wierząc najnowszym plotkom na temat nowego jabłuszka. Czy możemy im wierzyć? Wiadomo jak to z Apple, wszystko się okaże.

Nazwa telefonu iPhone 8

Największą zmianą ma być nazwa: iPhone 8 jest nazwą domyślną, z której prawdopodobnie będziemy korzystać chociażby z przyzwyczajenia, ale oficjalnie nowy model może być nazwany iPhone X lub iPhone Edition. Dlaczego? Ma to podkreślać znacznie większe zmiany, które zaszły w smartfonie niż tylko niewielkie odświeżenie iPhone 7S i iPhone 7S Plus, które są już od dawna zapowiadane.

Każda plotka na temat iPhone 8 daje nam poczucie, że Apple, pracując nad nowym modelem, przeprowadza rewizję starego telefonu wprowadzając co najmniej jeden nowy projektem premium. Opinii publicznej podrzuca szczątkowe informację o podstawowych cechach telefonu np. o grubości nieco grubszego szkła iPhone 7S i iPhone 7S Plus, które wciąż czekają na swoje premiery. Czy wszystko odbędzie się razem?

Ile będzie kosztować?

Z przecieków na temat nowego telefonu dowiadujemy się, ze tym razem telefon będzie dużo droższy niż jego poprzednie wersję. Mówi się o najniższej kwocie $649 (£599), czyli ponad 2000 złotych.

Jednak Apple może zaprezentować wersję iPhone 8 Edition wyposażoną w ekran wykorzystujący panel OLED (zamiast LCD). Jest to element o około 70% droższy, a ten wydatek może zostać przekazany na Ciebie, drogi miłośniku ajfonów. Dlatego aktualne plotki sugerują, że ten model może zacząć sięgać nawet 1100 dolarów (około 845 funtów), ale spodziewamy się, że cena będzie nieco niższa. Samsung Galaxy S8 Plus kosztuje 825 USD w Stanach Zjednoczonych, 779,99 funtów w Wielkiej Brytanii. To daje nam pojęcie, co Apple może myśleć. Ciekawe czy i tym razem tłumy fanów Apple ruszą do sklepów, aby w pierwszej kolejności kupić najnowszy smartfon?

Plotki prosto ze źródła

Twórcy aplikacji iOS na HomePod firmy Apple pokazali ikonę wyświetlacza, która będzie się pokazywać na wszystkich ekranach urządzeń Apple. Z tego samego źródła dowiedzieliśmy się o funkcji którą można nazwać “identyfikator twarzy”, który może zastąpić czujnik linii papilarnych (lub być dodatkiem do niego). To może być nowy sposób odblokowania telefonu, ponieważ wyświetlacz 5.8-calowy nie zostawia miejsca na przycisk domowy Touch ID.

IPhone 8 data premiery

Prawdopodobnie:

IPhone 7S i iPhone 7S Plus: premiera wrzesień 2017 r

IPhone 8: premiera w październiku 2017 r

Data premiery nowego modelu to typowa plotka na temat iPhone, którą pracownicy próbują utrzymać w tajemnicy, co tylko potęguje szum wokół prezentacji nowego telefonu. W tym roku Apple jednak może się zdobyć na coś nowego. Firma Apple przedstawiała nowe iPhony we wrześniu każdego roku od iPhone’a 5 w 2012 r. Wrzesień wydaje się być miesiącem należącym właśnie do Apple i dlatego najprawdopodobniej wtedy zostaną zaprezentowane IPhone 7S i iPhone 7S Plus, co będzie ciekawym, jednak ostatecznie dość przewidywalny wydarzeniem, z którego dowiemy się o odświeżonych funkcjach.

Jednak premiera  iPhone 8 może odbiegać od normalnego planu i zostać zaprezentowany trochę później ( jednak jeszcze przed Czarnym Piątekem i Cyber ​​Monday) ze względu na opóźnienia w produkcji. Więc jak zwykle możliwe są dwa scenariusze: premiera albo „na czas” we wrześniu albo późniejsze wprowadzenie telefonu na rynek. Jeszcze chwila i wszystko będzie jasne!

A może szukasz atrakcyjnych cen smartfonów, korzystnego abonamentu lub promocji na pakiety danych i wiadomości? Albo wszystko razem? Zajrzyj na stronę Groupona i zapoznaj się z ciekawymi ofertami od Orange promocja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *